17.06.2011 15:14 - IX Републикански турнир по конен спорт
Автор: karamecanii Категория: Новини
Прочетен: 926 Коментари: 3 Гласове:
0

Софийски университет „Св. Климент Охридски” организира а IX Републикански турнир по конен спорт.

Турнирът ще се проведе на 18 юни 2011 г. от 16:30 часа и на 19 юни 2011 г. от 9:45 часа на територията на Университетска Ботаническа градина – ЕКОПАРК в к.к. „Св. Константин и Елена” – гр. Варна.

ПРОГРАМА

18.06.2011 г.: СЪСТЕЗАНИЯ ПО КОНКУРИПИК

Начало 16,30 часа: Посрещане на официалните гости.

17,00 часа: Приветствени слова, водосвет и откриване на мероприятието

17,20 часа: Откриване на състезанието по прескачане на препятствия обявяване от

съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите.

17,30 часа: Паркур по хронометър до 100 см – за любители и деца.

18,30 часа: Обявяване на резултатите от паркура и награждаване на победителите от представители на СУ “Св. Кл. Охридски” и на спонсора.

18,40 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите.

18,50 часа: Паркур по хронометър до 115 см- без ограничения за класа.

19,50 часа: Обявяване на резултатите от паркура, награждаване на победителите от представители на СУ “Св. Кл. Охридски” и на спонсора

20,00 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите в щафетата.

20,10 часа: Щафета с подаване на нагайка, до 110 см – 6 препятствия, без ограничения за класа.

20,55 часа: Обявяване на резултатите от щафетата, награждаване на победителите от представители на СУ „Св. Кл. Охридски” и спонсора.

По време на състезанието ще има барбекюта, разходки с файтон и писана каручка.

19.06.2011 г.: СЪСТЕЗАНИЯ ПО КОНКУРИПИК

Начало 9,45 часа: Откриване на втория състезателен ден и обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите.

10,00 часа: Еднократен баражен паркур до 120 см – без ограничения за класа.

11,30 часа: Обявяване на резултатите от паркура и награждаване на победителите.

11,45 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите в паркура до 140 см с Жокер.

12,00 часа: Паркур до 140 см с Жокер – без ограничения за класа.

13,00 часа: Обявяване на резултатите от паркура и награждаване на победителите.

13,15 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите в баражния паркур.

13,30 часа: Баражен паркур до 105 см – за деца и любители

14,30 часа: Обявяване на резултатите от паркура и награждаване на победителите.

14,45 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите в надскачането.

15,00 часа: Надскачане на станционат.

15,30 часа: Обявяване на резултатите от надскачането и награждаване на победителите.

15,45 часа: Обявяване на крайното класиране за купата на Софийския Университет и награждаване на победителите от представители на СУ “Св. Кл. Охридски” и на спонсора.

Тагове:   турнир,   спорт,   По,   конен,   IX,   Републикански,